KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17499182
nr 1749 9182
Kerstin Birgersdotter Hauglid
(f. 1947), Sverige
Komposition. Signerad. Blandteknik, bildmått: 34x25 cm, yttermått inklusive ram: 55x44 cm
Kerstin Birgersdotter Hauglid, svensk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:11:00
30/11 18:44:25
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Kerstin Birgersdotter Hauglid
Läs mer om Kerstin Birgersdotter Hauglid